Kontakta oss

Säljare Grönyta

Marie Benntoft
Innesälj
Direkt: 0414-44 37 14
Mobil: 076-105 39 92
marie.benntoft@swhorto.se

Johan Ahlin Wåhlberg
Östra och Norra Mellansverige
Direkt: 0414-443730
Mobil: 070-3948258
johan.ahlin-wahlberg@swhorto.se

personal-083

Robert Andersson
Västra Sverige
Direkt: 0414-44 37 33
Mobil: 072-531 90 50
robert.andersson@swhorto.se

Roger Johansson
Medelpad, Ångermanland,
Jämtland, Härjedalen
Direkt: 0414-44 37 31
Mobil: 070-458 70 19
roger.johansson@swhorto.se

Emma Rasmusson
Södra Sverige, Västerbotten,
Norrbotten, Lappland
Direkt: 0414-44 37 36
Mobil: 070-290 80 22
emma.rasmusson@swhorto.se

Säljare Trädgård

personal-106

Jenny Danielsson
Östra och Norra Mellansverige
Direkt: 0414-44 37 21
Mobil: 070-090 18 94
jenny.danielsson@swhorto.se

Örjan Frisén
Södra Mellansverige,
Gotland Norrbotten, Lappland
Direkt: 0414-44 37 02
Mobil: 072-578 21 21
orjan.frisen@swhorto.se

personal-125

Anders Håkansson
Södra Sverige, Öland,
Medelpad, Jämtland, Härjedalen
Direkt: 0414-44 37 22
Mobil:  070-624 86 61
anders.hakansson@swhorto.se

Johanna Bundgaard
Västra Sverige, Västerbotten,
Ångermanland
Direkt: 0414-44 37 25
Mobil: 070-681 55 20
johanna.bundgaard@swhorto.se

Säljare Friland

personal-159

Magnus Andersson
Bär, Frukt
Hela Sverige
Direkt: 0414-44 37 06
Mobil: 070-545 23 98
magnus.andersson@swhorto.se

Camilla Persson
Grönsaker, Friland
Hela Sverige

Direkt: 0414-44 37 32
Mobil: 070-483 74 52
camilla.persson@swhorto.se

Mats Johansson
Grönsaker, Växthus
Hela Sverige

Direkt: 0414-44 37 17
Mobil: 070-275 87 17
mats.johansson@swhorto.se

Fredrik Nilsson
Innesälj
Direkt: 0414-44 37 19
Mobil: 076-788 58 97
fredrik.nilsson@swhorto.se

Kontor/ Administration

Johan Rydberg
VD/ Försäljningschef
Tel. 0414-44 37 01
johan.rydberg@swhorto.se

Fredrik Ivarsson
Administrativ chef
Tel. 0414-44 37 03
fredrik.ivarsson@swhorto.se

Bengt Hansson
Inköpschef
Produktspecialist gräsfrö, färdig gräsmatta
Tel. 0414-44 37 11
bengt.hansson@swhorto.se

Louise Andersson
Inköp
Köksväxter, fiberduk, plaster, tillbehör
Tel. 0414-44 37 07
louise.andersson@swhorto.se

Rebecka Kullberg
Inköp/ Marknadskoordinator
Gödning, växtskydd, redskap
Tel. 0414-44 37 10
rebecka.kullberg@swhorto.se

Mikael Lange
Inköp/ Processutvecklare
Krukor
Tel. 0414-44 37 34
mikael.lange@swhorto.se

Silke Schlüter
Inköp
Plantor, blomsterfrö
Tel. 0414-44 37 08
silke.schluter@swhorto.se

Bengt Nordin
Produktspecialist Jord
Tel. 0414-44 37 18
bengt.nordin@swhorto.se

Anders Olsson
Produktspecialist jord
Tel. 0414-44 37 12
anders.olsson@swhorto.se

Susanne Månsson
Order, leverantörsreskontra
Tel. 0414-44 37 05
susanne.mansson@swhorto.se

Evelina Hennigor
Order
Tel. 0414-44 37 09
evelina.hennigor@swhorto.se

Kristin Körner
Order, fakturering
Tel. 0414-44 37 04
kristin.korner@swhorto.se